Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Mart 2015
Beğen 0

Buğra Toplusoy Kimdir?Ceyda Ateş Kimdir?

Buğra Toplusoy Kimdir?

ceyda aski bugra toplusoy u isinden etti 4958881 o Buğra Toplusoy Kimdir?Ceyda Ateş Kimdir?

Ceyda Ateş’le İlişkisi Buğra Toplusoy’u İşinden Etti

Roman mağazalarının sahibi Turgut Toplusoy’un oğlu Buğra Toplusoy’un Ceyda Ateş ile olan ilişkisi yüzünden şirketle ilişkisi kesildi.

Baba Turgut Toplusoy; 30 yıl önce kurduğu ve üzerine titrediği şirketi Roman’ı emanet ettiği oğlu Buğra’yı bu aşk yüzünden işten çıkardı. Geçen yıl aile şirketlerine icra kurulu başkanı olarak atanan Buğra’nın şirketle ilişiği kesildi. Artık ailede kimse onunla görüşmüyor.

INSTAGRAM’DA AŞKINI İLAN ETMİŞTİ

Roman mağazalarının sahibi Turgut Toplusoy’un oğlu Buğra Toplusoy, yaklaşık üç ay önce oyuncu Ceyda Ateş ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Ateş; sevgilisine hitaben yazdığı ve Instagram’da paylaştığı mektubunda, “Mucizelere inanmamı sağlayan insan; öyle bir zamanda girdin ki hayatıma, mutluluk ve huzur getirdin” diye yazmıştı.

Ceyda’ya mutluluk ve huzur getiren Buğra’nın kendi huzurunun kaçtığını öğrendim! Bu aşk yüzünden Buğra; hem işinden olmuş, hem de ailesi ile irtibatı koparmış!!!

Aileye yakın bir kaynaktan öğrendiğime göre; Turgut Toplusoy, 30 yıl önce kurduğu ve üzerine titrediği şirketi Roman’ı emanet ettiği oğlu Buğra’yı bu aşk yüzünden işten çıkarmış.

FLORIDA’DA İŞ KURACAK

Evet, yanlış okumadınız; yurt dışında mimarlık eğitimi alan ve 2.5 yıl önce babasının isteği ile Roman’da çalışmaya başlayan Buğra, farklı bölümlerde çalıştıktan sonra geçen yıl sonunda Roman’ın Genel Koordinatörü ve İcra Kurulu Başkanı olmuştu. Ancak Ceyda ile yaşadığı aşk, bütün kariyerini alt üst etmiş.

Roman’daki bütün işlerinden el çektirilen Buğra, önümüzdeki ay Florida’ya gidip orada iş kurmayı düşünüyormuş. Kardeşleri dahil ailesinden hiç kimseyle görüşmeyen Buğra, aşkı uğruna herkese sırt çevirmiş ama umarım sonunda pişman olmaz!!!

Arananlar: Buğra Toplusoy Kimdir?Ceyda Ateş Kimdir?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz