Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Mart 2015
Beğen 0

Cansu Tosun Kimdir?

Cansu Tosun Kimdir?

Sizlere bu yazımızda Bugünün Saraylısı dizisi oyuncusu olan Cansu Tosun hakkında bilgiler vermeye Cansu Tosun kimdir, Cansu Tosun kaç yaşındadır, Cansu Tosun nerelidir gibi hakkında merak edilenleri paylaşacağız.

Cansu Tosun Kimdir…

Cansu Tosun 26 Ocak 1988 yılında Nürnberg Almanya’da doğmuştur. Almanca, İngilizce ve Türkçe bilen güzel oyuncu Ata binmekten ve yüzmekten hoşlanıyor.
Doğduğundan beri Almanya da yaşayan Cansu Tosun 5 sene Alman Operası’nda bale eğitimi aldı. Daha sonra Jazz, Hiphop ve modern dans eğitimi almaya başladı. 4 yaşından beri birçok alman markası için fotomodellik yaptı ve kaliteli markaların yüzü oldu.
Bütün bunları oyunculuk ile birleştirmek istediği için 2010 yılında İstanbul’a oyunculuk eğitimi almaya geldi.İlk olarak BKM’ de Yılmaz Ergoğan’dan, ve sonrasında da 3. Mota Okulu’nda Ümit Çırak’tan oyunculuk eğitimi aldı.

Cansu Tosun Rol Aldığı Diziler

– Bugünün Saraylısı
– Kayıp Şehir
– Küçük Hanımefendi

Cansu Tosun Resimleri

cansu+tosun Cansu Tosun Kimdir?
bugünün saraylısı dizisi, bugünün saraylısı dizisi oyuncusu cansu tosun, bugünün saraylısı oyuncusu cansu tosun kimdir, cansu tosun kimdir,cansu tosun hayatı, cansu tosun kaç yaşında, cansu tosun biyografi, cansu tosun kim, cansu tosun resimleri,

Arananlar:

Cansu Tosun Kimdir?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz