E

Eray Özbal Kimdir?

August 6th, 2013 No Comments

Eray Özbal Kimdir?

Eray Özbal kimdir? Eray Özbal yeşil çam filmlerini yakından takip edenlerin hemen tanıyabileceği film oyuncusu ve film yönetmedir. Eray Özbal nerelidir? Eray Özbal biyografisi? Eray Özbal filmleri hangileridir?   Eray Özbal son olarak ünlülere uyuşturucu temin ettiği gerekçesi ile gözaltına alınmıştır.

eray ozbal kimdir vikipedi biyografisi Eray Özbal Kimdir?

eray özbal kimdir biyografisi vikipedi

Eray Özbal, Gazantepli sanatçılardandır. 1957 yaşında olan Eray Özbal  konservatuar mezunudur. Bir çok filmde oyuncu olarak yer alan Eray Özbal oyunculuktan sıkıldığını söyleyerek yönetmenlik yapmaya başlamıştır. İlk yönettiği film ise Değirmen’dir. Son zamanlarda kendisini “Adını Feriha Koydum” adlı tv dizisinde “Ünal Sarrafoğlu”olarak tanımaktayız.

Torbacı olarak bilinen uyuşturucu satıcılarına düzenlenen operasyonda Eray Özbal göz altına alınmıştı. Eray Özbal’ın boğazda ki villasında hint keneviri yetiştirip bir çok ünlüye uyuşturucu sattığı söylenmektedir.

Eray Özbal’ın uyuşturucu sattığı söylenen sanatçılardan Kenan İmirzalıoğlu, Sarp Apak, Engin Günaydın, Engin Altan Düzyatan, Özge Özpirinçci, Şahin Irmak, Nehir Erdoğan, Hakan Yılmaz, İlker Aksum, Gökçe Özyol, Murat Yıldırım, Murat Eken, Burçin Terzioğlu, Ersin Korkut, yönetmen Mehmet Kaya Hakyemez, müzisyen Orçun Koray Candemir ve “Hakim Bey” şarkısıyla ünlenen Mehmet Erdem’in göz altına alındığı bildirilmişti.

Eray Özbal’ın oynadığı filmler ise şöyledir; Yarım Elma, Sevgili Oğlum, Batan Güneş, Paranın kiri, Kimbilir, Anlatamadım, Yalancı dünya, Gecelerin kadını, Berduşlar sosyetede, Kayıp kızlar, Çılgın arzular, Anadan ayrı, Yoksul, Duvardaki kan, Yer demir gök bakır, Amerikalı, Son söz sevginin, Kuşatma altında aşk gibi filmlerde oynamıştır.

Arananlar:

About the author

Ergün Penbe Kimdir

No Comments

Edward Norton Kimdir ?

No Comments

Emmy Rossum kimdir?

No Comments

Elif Ece Uzun Kimdir?

No Comments

Esra Ronabar Kimdir?

No Comments

Eiza González kimdir?

No Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *