Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Mart 2015
Beğen 0

Harun Tan Kimdir?Ebru Şallı Kimdir?

dc5hur 68yllzwm9f61c8tsest layout Harun Tan Kimdir?Ebru Şallı Kimdir?

Ünlüler dünyasında sürpriz bir boşanma yaşandı. 2002 yılında işadamı Harun Tan ile dünyaevine giren ve bu evliliğinden 2 oğlu olan Ebru Şallı, sessiz sedasız boşandı. Önceki günGaziosmanpaşa Adliyesi’ndeki davaya avukatlarıyla katılan çiftin 11 yıllık evliliği, tek celsede bitti.

ÇOCUKLARI PAYLAŞTILAR

Birbirlerinden maddi ve manevi talepleri olmayanEbru Şallı ile Harun Tan, oğulları Pars ile Beren’in velayetini de eşit olarak paylaştı. Beren babaya Pars’ın velayeti ise anneye verildi. Şallı ile işadamı Harun Tan’ın gizlice boşandıklarının ortaya çıkması herkesi şaşırttı. Çiftin boşanmalarında Harun Tan’ın iş hayatında yaşadığı sorunlar ve YKM’den ayrılmasının etkili olduğu iddia ediliyor.

EbRu Şallı kimdir?

ebru salli Harun Tan Kimdir?Ebru Şallı Kimdir?1978 yılı 15 Ocak tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. 1992 yılında henüz 14 yaşındayken şarkılarını dinlediği, televizyondan izlediği Ozan Orhon’a görmeden aşık oldu. 1993 yılında Hakan Seçen’le tanışıp fotomodellik yapmaya başladı.

1995 yılında Queen of Turkey yarışmasında Türkiye güzeli seçildi. 1996 yılında Nişantaşı Kız Lisesi’ni bitirdi. Manken olmayı kafasına koyduğu için üniversite sınavlarına girmedi. 1997 yılının Haziran ayında Ozan Orhon’la evlendi. 1998 yılının Haziran ayında da boşandı.

Boşanır boşanmaz uyuşturucu kullandığı iddiasıyla gözaltına alındı, bir süre sonra bırakıldı. 1999 yılında Emrah’la “Unutabilsem” adlı dizide oynadı. “Belalım Benim” ve “Gölge Çiçeği” oynadığı diğer diziler oldu. Bir ara “Reyting Hamdi”de kendini gösterdi. Hamdi Alkan’la aşk yaşadığı söylentilerini önce doğruladı, sonra yalanladı.

Daha sonra Yeni Karamürsel Mağazaları’nın sahibi Harun Tan’la bir süre aşk yaşadıktan sonra evlenen Ebru Şallı podyumları bıraktı. 2004 yılında Beren adlı bir erkek çocuğu dünyaya geldi. Şallı, hamilelikte yaşadıklarını “Hamilelikte Sağlıklı ve Güzel Kalmak” adlı bir kitapta anlattı. Daha sonra Tv ekranlarında “Ebru’nun Mutfağı” adlı bir program sundu.

Arananlar: Harun Tan Kimdir?Ebru Şallı Kimdir?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz