Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Mart 2015
Beğen 0

Selin İmer Kimdir?

selin imer de aldatmis 8307 Selin İmer Kimdir?

Yaz başında başlayan Gamze Karaman ile Nedim Keçeli aşkı; Keçeli’nin eski sevgilisi olan Selin İmer’i küplere bindirmişti. Sosyetik güzel, bir dönem yediği içtiği ayrı gitmeyen Karaman ile arkadaşlığına bu olaydan sonra sonverdi. Gamze Karaman ise İmer’e sert sözler sarf etti.

KENDİ KIZDI AMA

Ancak şimdilerde eski aşkı Nedim Keçeli’nin arkadaşıyla aşk yaşamasına sinirlenen Selin İmer’in yıllar önce aynı şeyi yaptığı ortaya çıktı. Dedikodulara göre; İmer, Nedim Keçeli ile birlikte olduğu dönemde işadamının yakın dostu Gökhan İleri ile birlikte oldu. Bunu duyan Nedim Keçeli ise küplere bindi ve sosyetik güzelle yollarını ayırdı.

SOĞUK RÜZGARLAR

O dönemden beri birbirlerine selam bile vermeyen Nedim Keçeli ile Selin İmer, geçtiğimiz günlerde karşılaştıkları Çırağan Sarayı’nda da soğuk rüzgarlar estirdi. Bu arada Keçeli’nin bazı arkadaşları; “Nedim, Selin İmer’in kendisine yaptığını hazmedemedi. O yüzden de eski sevgilisinin yakın arkadaşı Gamze Karaman ile intikam uğruna aşk yaşıyor” yorumları yapıyor.

‘İLİŞKİMİ KİMSEYE SORACAK DEĞİLİM’

Nedim Keçeli ile olan ilişkisi yüzünden başta arkadaşı Selin İmer olmak üzere birçok kişinin eleştirisine maruz kalan Gamze Karaman, bunlara kulak tıkadığını söyledi.

İşadamıyla çok özel bir aşk yaşadığını dile getiren güzel oyuncu; “Beraberliğimi kimseye soracak değilim. O kişinin söyledikleri beni hiç ilgilendirmiyor” dedi.

 Selin İmer Kimdir?

14 ocak istanbul doğumlu işadamı insel imer ve canan imer’in kızıdır.Alican Ulusoy,  Serdar Bilgili ve  Doruk Kaya ile yaşadığı aşklarla gündeme gelmişti.Son günlerde ismi  Arda Turan ile anılsada Selin İmer ve Arda Turan bu aşkı yalanlamıştır.

Arananlar:

Selin İmer Kimdir?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz