Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mart 2015
Beğen 0

Seren Serengil kimdir?

primary medium Seren Serengil kimdir?

kadin Seren Serengil kimdir? Seren Serengil kimdir hakkinda aciklamalar Seren Serengil kimdir konusunda bilgiler.

 

seren serengil kimdir Seren Serengil kimdir?

Neredeyse bir çift silikonlu göğüs ya da kırmızı kışkırtıcı bir dudağa indirgenmek üzereydi… Sahneye adım attığı 16 yaşından bu yana hep seksiliği üzerinde durulmuş, o da gündemde olmanın kuralı bu diye düşünmüştü. Sonra aniden 25 yıllık yaşamına bir set çekip kendini yeniden yaratmak istedi. Seren Serengil, talkshow programıyla yeteneğini sergilemek ve yeni dizisiyle de ev kadınlarının dünyasına girmek istiyor.

 

Seren Serengil dizi çekiyor, her programa konuk oluyor derken şimdi kendi şov programıyla hayatımıza girdi. Üstelik öyle böyle değil, sürekli gündemi meşgul eden sözleriyle de tam anlamıyla ekranlarda bir Seren Serengil dönemi yaşanıyor….

 

Televizyon ekranında sanki yıllardır buna hazırlanıyor gibi rahatsınız. Peki hiç tedirginlik, korku olmadı mı?

 

İnanın hiç olmadı. Bana ‘Nasıl cesaret edip yapacaksın’ diyorlardı… Bu benim babamın kanı. Bu açıdan anneme değil de babama benziyorum. İnanılmaz bir özgüven var bende. Ama o özgüven de nereden var? Ben, bende bir şeyler olduğunu hep biliyordum. Ama beni o kadar farklı yansıttılar ki hiçbir televizyon kanalından teklif gelmedi.

 

Nasıl gelsin ki? İnsanlar sizin talk show yeteneklerinizi nasıl bilebilirler…

 

Çok haklılar… Ben aslında üç yıldır düşünüyordum. Ama hiçbir televizyon kanalına gidip de ‘Ben size talkshow yapayım’ demem. Bu sene TGRT’den böyle bir teklif geldi. Ben dizi film çekiyordum. Hülya Avşar’la anlaşmak istemişler. O da halen Show TV’de programı olduğu için ‘Yapamam’ demiş. ‘Kimi koysak karşına bir türlü olmuyor’ demişler. Hülya da ‘Seren Serengil’le yapın’ demiş.

 

Yakın arkadaşım Hülya Avşar

 

Hülya Avşar sizi bu kadar iyi tanıyor mu?

 

Tabii biz oldukça iyi arkadaşız. Beni normal hayatta Seren olarak tanısanız çok seversiniz. Ama Seren Serengil olarak tanımak tabii ki başka. Hülya da ‘İnanılmaz kabiliyetli, inanılmaz esprili, benim karşıma bir tek rakip olarak onu çıkartabilirsiniz’ demiş.

 

Normal hayattaki Seren nasıl biri?

 

Ben çok espritüel ve çok spontane şeyler yapan bir kızım normalde. Sürekli gülüyoruz. Biz gülmekten Hülya ile geceleri uyuyamazdık.

 

Hülya Avşar ilk programınıza da konuk oldu. Sizi nasıl buldu?

 

Hülya, neyse odur, abartmayı sevmez, dürüsttür. Programın sonunda ‘Nasıl buldun’ dedim. ‘Ben biliyorsun, iltifat etmem. Ama inanılmaz başarılısın’ dedi. Kuliste de ‘Hakikaten senden bu kadarını beklemiyordum’ dedi. Ben televizyon eleştirmenlerinin beğenmeyeceklerinden korkuyordum. Ama hepsi olumlu şeyler yazdılar.

 

Sizin farkınız ne oldu peki?

 

Eğer ben canlı yayında olmasaydım, hatalarımı montajda kestirirdim. İnsanlar ‘Bakalım Seren nerede falso yapacak’ diye beklemeyecekleri için çok heyecansız bir program olabilirdi. Bunun dışında ben programın yapımıyla da ilgileniyorum. Aslında her şeyiyle ilgileniyorum. Tesisatından ışığına, dansına kadar. Bunun yanı sıra bir dizi çekimi için şehir dışındayım. Uyumadan fedakarlık yapıyorum. İnsanlara kendimi farklı bir şekilde tanıtabilmek istiyorum.

 

Göğüslere silikon

 

Artık sadece dudak ve göğüs silikonlarınızla ilgilenilmesini istemiyorsunuz galiba?

 

Aslında benim dudaklarımda hiçbir zaman silikon olmadı. Göğüslerim inanılmaz küçük diye bir tek onlara silikon yaptırdım, ama artık ev hanımları bile yaptırıyor. Dövme var, ama başka bir şey yok. Dudağımı 10 senedir böyle boyuyorum. Beni insanlar makyaj konusunda olduğum gibi kabul etsinler. Benim de çizgim bu. Çünkü ben bunu seviyorum ve böyle rahat hissediyorum. Ama artık insanların sadece bunlardan söz etmesini istemiyorum.

 

O artık benimsemediğiniz Seren’le aranız nasıl?

 

Hakikaten aram hiç iyi değil o Seren Serengil’le… Onunla yakında tamamen vedalaşacağız. Zaten çok az görüşebiliyoruz onunla. Hatta televizyona çıktığımdan beri o yok artık. Gittikçe bundan arınıp o kalıptan çıkacağım. Ghost filminde nasıl insanın ruhu çıkıyor, bende ruh kalacak ama görüntü çıkacak. Ailelere girmek istiyorum

 

Nasıl biri var ufukta?

 

İnsanların daha aileye sokabilecekleri bir Seren olmak istiyorum. Aslında benim gerçekten çok fazla dejenere bir hayatım olmadı. İnsanlar beni tanıdıklarında ailelerine sokabilecekleri bir Seren olmak istiyorum.

 

Yeni çektiğiniz dizinin de etkisi var galiba?

 

Bu dizide de evli bir kadını oynuyorum. Evli bir kadının yaşadıkları sorunları ve sabrını yansıtıyorum. İnsanlar beni evlerinden biri gibi hissetsinler istiyorum. Bu da o şuh bakışlarla olmazdı zaten.

 

Peki nereden başlayıp nereye geldiniz?

 

Ben 10 senedir aynı yerdeyim, hiç yerimden aşağıya inmedim. Bir şey yapayım diye kötü bir şey yapmadım. ‘Çok çalıştın mı’ diye sorabilirsiniz. Hayır, çok çalışmadım. Çünkü benim diğer sanatçılardan farkım acıklı bir hayat hikayem olmaması. Benim yaşam standardım şimdi nasıl yaşıyorsam doğduğumda da böyleydi. Parasal açıdan çok fazla sorun yaşamadığım için her olmayacak işi de kabul etmedim. Bu da benim her zaman kalitemi korudu. Bu açıdan da şanslıyım. Ama çok mu kolay geldin, derseniz de hiç kolay gelmedim.

 

Okan’dan hoşlanıyorum

 

Okan Bayülgen’le aranızda yakıştırıldığı gibi görünmeyen bir şeyler var mı gerçekten?

 

Okan’dan hoşlanıyorum, hatta onu babama benzetiyorum. Babam da Okan gibi oldukça esprili ama aynı zamanda bir o kadar da asabiydi. Bu benzerlik gerçekten hoşuma gidiyor. Aramızda bir ilişki olabilir mi bilmiyorum. Ama bizim gibi tanınan iki insanın ilişkisi hiç de kolay olmaz.

 

Geçenlerde Mahsun Kırmızıgül’e yaptığınız telefon şakası çok büyüdü. Bu tip şakalar hayatınızın bir parçası mı?

 

Evet, hem kendim şaka yapmayı hem de bana yapılmasını çok severim. Hatta birkaç yıl önce bu tarz bir şey bana da yapıldı. Bir arkadaşım hoşlandığım adamın sesini taklit edip aradı. Ben de ona inandım. Buluşmaya gidecekken ortaya çıktı.

 

Babama aşıktım

 

Babama gerçekten çok aşıktım. Bu yüzden sahneye çıkmam belki çok erkendi ama ben de onun gibi hemen sanat dünyasına girmek istedim.

 

Zaten yeteneğim de vardı. Önce 8 yıl bale yaptım, 5 yıl da klasik piyano çaldım.

 

Anneannem İtalyan. Bu yüzden anne tarafım çok modern, ama annem hiçbir zaman benim bu camiadan olmamı istemedi.

 

Ben çok süslüydüm. O yıllarda bütün arkadaşlarım jean giyerken ben mini etek giyerdim. Makyajı 5 yaşından beri bu kadar ağır ve yoğun yapıyorum. Daha o yaşlarda aynanın karşısına geçip saatlerce makyaj yaptığımı hatırlıyorum.

 

Babam çok özel bir adamdı. Dolayısıyla Öztürk Serengil’in kızı olmak bir bakıma beni de sanat alanında yukarıdan başlattı. Ama hiç bir zaman, hiç kimse Öztürk Serengil’in kızıyım diye 10 senedir gazinolara beni dinlemeye geliyor değil.

 

Öyle bakarsan sokakta da bizden bin kat daha güzel kızlar var. Benim inanılmaz güzel bir sahne kabiliyetim var. Bu ne ekrana yansıdı ne de insanlar biliyorlar. Bunun bir kabiliyet meselesi olduğunu düşünüyorum. Bunu zorla yapamazsınız. Kaseti çıkan ya da gündemde olan herkes talkshow yapıyor.

 

Ama bu sahne denilen olay bambaşka bir şey. Bunu gerçekten yaşamak lazım. ‘Doğuştan sanatçıyım’ lafı vardır ya. Ben işte bunu gerçekten yüreğimde taşıyorum. Ama dışardan baktığınız zaman bunu göremezsiniz.

Bu albüm babam için

Seren Serengil, ‘‘Bu Gecenin Hatırına’’ adlı yeni albümünü, Türk sinemasının sevilen oyuncularından babası Öztürk Serengil’e ithaf etti. Albümünün tanıtımı için bir de kitapçık hazırlatan Serengil, giriş yazısında babasına olan duygularını dile getirdi. Kitapçıkta dokuz aylıkken babasıyla çekilmiş bir resmini de kullanan Serengil, yazısında şu ifadelere yer veriyor:

 

‘‘Belki çok haklıydın, belki bana göre bir çevre ve yaşam değildi. Ama ben senin kızındım. Ellerimiz, ayaklarımız, kaşımız, gözümüz nasıl benzediyse, huyumuz da benzemiş, kabiliyetimiz de. Küçüklüğümden beri her yaptığın doğrum, her gittiğin yolum, bana söylediğin her söz hayat rehberim olmuşken, nasıl başka bir meslek seçebilirdim? Nasıl başka bir ruh taşıyabilirdim?.. Mesleğimi yaparken sizlerin başını öne eğdirmeden sürdüreceğimin bir kere daha sözünü veriyorum. Senin benim için yaptıklarının yanında bir hiç olarak kalsa da hediyemi beğenmeni diliyorum… Ve seni çok seviyorum…’’

 

Seren Serengil, dün piyasaya çıkan albümünün ilk klibini de albümüyle aynı adı taşıyan şarkıya çekti. Önceki gün Taksim Platoları’nda gerçekleştirilen çekimlerde, Serengil’e Murat Temel eşlik etti.

Seren’le Musti’nin Göcek kaçamağı

Her şey Bodrum’da başladı. Biri Kurban Bayramı’nda dinlenmek, diğeri konser vermek için Bodrum’a geldi. İşte ne olduysa Bodrum’un o çılgın atmosferinde oldu. Seren Serengil’le Mustafa Sandal’ın öteden beri süregelen dostluğu, birden sıcak bir aşka dönüştü. İki aşık, Göcek’in ilkbaharın başlarında tamamen ıssız olan koylarında birlikte tekne gezilerine çıkıyorlar.

 

 

Bodrum’da başlayıp Göçek’e yelken açan sürpriz ilişki, bir tesadüf eseri başladı. Seren Serengil, Kurban Bayramı arifesinde aralarında can dostu Eda Modoğlu’nun da bulunduğu arkadaş grubuyla dinlenmek için cipiyle Bodrum’a gitti. serengil, Türkiye’nin en ünlü tatil beldesinde eski sevgilisi Tuncer Öztarhan ve arkadaşlarına rastladı ve az daha eski aşkı yeniden filizleniyordu.

 

SABAHA KADAR SOHBET

 

Güzel bir bayram tatili geçiriren Seren Serengil, dostluğu çok eskilere dayanan Mustafa Sandal’ın Halikarnas Disko’daki konserini izlemek istedi. Ancak eski sevgilisi Tuncer Öztarhan‘‘Ben gelmem’’ deyince Seren de kız arkadaşı Eda Modoğlu ile birlikte Musti’nin konserine gitti. Oldukça keyifli geçen konserde Mustafa Sandal, sahneden sürekli Seren’i onurlandıran konuşmalar yaptı, bu da genç yıldızı oldukça keyiflendirdi.

 

Musti, konser sonrası Seren’i odasına kahve içmeye davet etti. Kahveyle birlikte başlayan sohbet sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü. Oteline dönen Seren Serengil, Mustafa Sandal ile saatler süren bu sohbeti nedeniyle yeni barıştığı sevgilisi Tuncer Öztarhan’la tartıştı. İki sevgilinin yolları bir kez daha ayrıldı ve Seren İstanbul’a döndü.

 

Öte yandan sevgilisi sevgilisi Yonca Dervişoğlu ile arası hayli ‘‘limoni’’ olan Musti, Seren’i telefonla aradı. Musti’nin sıcak ve içten telefon konuşmaları, Seren’i bayağı etkiledi ve Sandal’ın Göçek davetini hemen kabul etti…

 

İlk uçakla Dalaman

 

Havalimanı’na inen Seren, kendisini karşılayan arabayla Göçek Yat Limanı’na gitti ve Mustafa Sandal’ın sahibi olduğu ‘‘Yada’’ adlı yelkenli tekneye geçti. İki sevgili, daha sonra Göçek’in ıssız ve mavi sularında, yeni bir aşka yelken açtılar…

Evlilik görünüyor

Son zamanların en çok dikkat çeken isimlerinden biri olan Seren Serengil eski sevgilisi Gökhan Bilik’le tekrar beraber olmaya başlamış. Serengil, uzun yıllar Bilik’le beraberliğini sürdürmüş ve geçtiğimiz yıl ayrılmışlardı. Daha sonra gece hayatında Serengil sık sık görülmeye başlanmıştı. Çiftin tekrar biraraya gelmesi, evlilik ihtimalinin söz konusu olacağı şeklinde yorumlanıyor…

Asker yolu gözleyecek

Seren Serengil kısa bir süre önce sürpriz bir şekilde sevgilisi Ozan Kaçmaz’la hayatını birleştirmişti. Her fırsatta çok mutlu olduklarını belirten Serengil, şu sıralar sık sık gözyaşı döküyor. Bir süre sonra eşini askere uğurlayacağı için hüzünlü olan ünlü şarkıcı, şimdiden kendini işine vermiş görünüyor. Yakında asker yolu gözleyip, gün sayacağını söyleyen Seren Serengil, evliliğin tadını çıkaramadan hasret çekmeye başlayacak anlaşılan. Bu yüzden bu aralar çok üzgün olan ikili, kalan vakitlerini birlikte geçirmek için birbirlerinden bir an bile ayrılmamaya çalışıyorlarmış…

Seren’in dayağa rol kamuflajı

Ünlü sanatçı Seren Serengil, geçtiğimiz günlerde rol arkadaşı Kerem Alışık ile ‘Şükran Büfe’adlı dizi çekimleri sırasında dudak dudağa öpüşmelerine kızan eşi Ozan Kaçmaz tarafından dövüldü. Dayak olayından sonra Swiss Otel’e yerleşen Serengil’in yüzündeki dayak izleri nedeniyle ‘Şükran Büfe’ dizisine bir trafik kazası kamufle edildi.

 

Serengil’i Swiss Otel’den yüzünü kapatarak otomobile bindiren Kaçmaz, dizinin kaza sahnesinin çekimleri için Kadıköy Vatan Hastanesi’ne götürdü. Serengil hastanede medya mensuplarının karşısına kaza makyajıyla çıktı.

 

Yüzündeki şişikler nedeniyle ‘‘acaba estetik ameliyatı mı geçirdi’’ yorumları yapılan Serengil, eşi Ozan Kaçmaz ile aralarında tartışma geçtiğini doğruladı. Serengil set arasında şunları söyledi: ‘‘Ben rolüm neyi gerektirirse onu yaparım, bu rolümü hiçbir zaman engellemez. Evli olup olmamam önemli değil. Burada kötü bir şey yaptığımı zannetmiyorum. Karşımda bulunan insan da benim gibi oyuncu, ayrıca Ozan ile barıştık. Bunları kendisi ile de görüştüm. Oyunculuk ve rolüm için bunları yapıyorum’’

kadin Seren Serengil kimdir? Seren Serengil kimdir hakkinda aciklamalar Seren Serengil kimdir konusunda bilgiler.

Arananlar: Seren Serengil kimdir?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz