Web sitemize hoşgeldiniz, 03 Mart 2015
Beğen 0

Simge Tertemiz Kimdir?

Simge Tertemiz Kimdir?

alt%25C4%25B1n7 Simge Tertemiz Kimdir?

Oğlu Nail Kayra’yı dünyaya getirdikten bir ay sonra eşi Murat Kadıoğlu’ndan boşanmak için mahkemeye başvuran Simge Tertemiz, daha sonra davası geri çekmişti.

Show Tv ekranlarında yayınlanmakta olan sunuculuğunu Alişan ve Çağla Şıkel’in yaptığı Her Şey Dahil programına konuşan Tertemiz

“Ben yuvamı ayakta tutabilmek için elimden gelen her şeyi yaptım ama bu tek taraflı olmuyor. Şu anda boşanma aşamasındayız” dedi. Eşi Murat Kadıoğlu ile boşanma aşamasında olduğunu belirten Simge Tertemiz “Yazılar şeylerin hepsi doğrudur. Kabul ediyorum. Evlenmek kadar boşanmanın da doğal bir şey olduğunu hepimiz biliyoruz. Bizim şu anda mahkememiz var. Ben onu bekliyorum.” dedi. Evliliği kurtarmak için çok çaba sarf ettiğini ancak eşinden aynı çabayı görmediğini belirten Tertemiz, “Evet biz boşanıyoruz. Bunu ilk defa açık ve net bir şekilde açıklayabilirim. Ben yuvamı ayakta tutabilmek için elimden gelen her şeyi yaptım ama bu tek taraflı olmuyormuş. Bunların hepsi benim yaşamam gereken şeylerdi. Allah ‘ın verdiği acı bile insanlara bir şeyler katması için verilir. Allah kimseye kaldıramayacağı bir yük vermez. Demek ki bu benim kaderimmiş. Benim bunu yaşamam gerekiyordu ve yaşadım. İyi ki de yaşadım. Dünyalar tatlısı bir oğlum oldu.” dedi.

Arananlar: Simge Tertemiz Kimdir?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz